Vyšší důchod

Ing.Jan Šimr

Online účetní

Po studiu ekonomické vysoké školy jsem přemýšlel, čím se budu živit. Jako první mě napadlo účetnictví. Abych si oživil znalosti účetnictví z VŠ, udělal jsem rekvalifikační kurz účetnictví a pomalu se chystal na dráhu účetního. Zlákal mě ale svět online podnikání a účetnictví jsem na chvilku hodil za hlavu. Vyzkoušel jsem toho hodně. Od firmy na tvorbu webů, provozování slevového portálu, online magazínu o automobilech až po e-shopy, u kterých jsem zůstal dodnes. V průběhu podnikatelské kariéry jsem potkal spoustu účetních. Vyzkoušel jsem účetní firmu i samostatné účetní. Bohužel jsem ale nikdy nebyl úplně spokojený. Účetní neplnili termíny, účtovali jen jednou za měsíc, když se blížilo přiznání k DPH, dělali chyby. Většinu času trávili přepisováním faktur. Účetnictví se dělalo jen pro splnění zákonných povinností, ale já jsem z něj neměl žádný užitek. Řekl jsem si, že takhle to přece nemá vypadat. Oprášil jsem svoje účetní znalosti a začal si dělat účetnictví sám. V tu dobu už jsem provozoval e-shopy. Objevil jsem všechny možnosti účetního programu Pohoda a jeho propojení s e-shopem tak, aby proces sběru objednávek, vystavování faktur a přepočítávání skladových zásob probíhal téměř automaticky.

Ing.Jan Šimr
Digitální účetnictví s přesahem do IT. Jako účetní často řeším dotazy ohledně důchodového pojištění od OSVČ. Proto jsem se začal důchodovou problematikou zabývat do hloubky.

LIBERTY FINANCE

Finanční poradci pro vyšší důchod

Naše služby zahrnují řadu různých oblastí, které vám pomohou dosáhnout finančních cílů. Poskytujeme finanční poradenství a plánování, pomáháme s řízením investic, plánováním důchodu a dalšími finančními rozhodnutími.

Náš tým se skládá z profesionálních finančních poradců, kteří mají dlouholetou praxi a zkušenosti v oblasti finančního poradenství. Jsou zde pro vás, aby pomohli s chápáním vašich finančních potřeb a poskytli vám nejlepší možná řešení.

Za klíčovou hodnotu považujeme transparentnost . Poskytujeme vám všechny potřebné informace a jsme připraveni odpovědět na všechny vaše otázky. Chceme, abyste byli plně informováni a měli důvěru ve vše, co děláme.

LIBERTY FINANCE
Profesionální finanční poradci Důchody našich klientů řešíme dnes a denně. Spočítáme váš důchod a připravíme finanční plán pro spokojenou penzi.

Vyšší důchod

Kontakt
Stodolní 794/21
Ostrava, 702 00
E-mail: info@vyssiduchod.cz
Telefon: +420 777 865 666

Jan Šimr - účetní

Jako účetní se s problematikou důchodů a sociálního pojištění potkávám u svých klientů OSVČ, kteří se mě často ptají na to, jak optimalizovat odvody na důchodové pojištění a tím výši své budoucího penze. 

Začal jsem se proto o důchodovou problematiku zajímat více do hloubky.

Liberty Finance

Pomáháme klientům s finančním plánováním na penzi. To kromě spoření a investic zahrnuje i problematiku optimalizace starobních důchodů. Protože jsme odborníky také na životní pojištění, je nám blízká i oblast invalidních důchodů. 

V problematice důchodů se neustále vzděláváme.


Garance vrácení peněz do 14 dní


Pomůžeme vám napravit chyby v důchodové evidenci


Propojili jsme zkušenost účetních a finančních poradců se světem informačních technologií